Testování vstřikovačů


Testování vstřikovačů

Testování vstřikovačů  zahrnuje profesionální a kompletní test na testovací stolici v souladu s repasním programem výrobce.

Po doručení Vašich vstřikovačů jsou tyto následně otestovány na zkušební stolici a jejich stav je stvrzen protokolem z tohoto zařízen s naměřenými hodnotami jednotlivých vstřikovačů a také referenčními parametry, které předepisuje výrobce.

Varianta 1 

Zákazník nebo servis po vymontování vstřikovače z vozidla, si na našich stránkách vytvoří jednoduchou objednávku na odvoz k opravě či testování a o víc se již nestará. Náš kurýr vstřikovač vyzvedne a po servisu stejně tak doručí zpět. Doba pro tuto variantu jsou 3 pracovní dny od doručení.  

Varianta 2

Zákazník vstřikovače dopraví již demontované na naši pobočku osobně. Doba opravy pro tuto variantu je zpravidla do druhého dne. 

Varianta 3 

Zákazník si předem s námi domluví den a čas přistavení vozidla v našem smluvním autoservisu, odkud bude díl demontován a po renovaci zpět namontován do vozidla. Doba opravy pro tuto variantu je zpravidla do 4-ti pracovních dnů. 

Varianta 4

EXPRES výměnným způsobem. Zákazník nebo servis při tvorbě objednávky na odvoz vadných vstřikovačů uvede značku a číslo vstřikovače, které odesílá. Po přijetí zásilky je automaticky odeslána zásilka vstřikovačů repasovaných zpět. Doba pro tuto variantu je 24 - 48 hodin.